KONKURS! WYGRAJ WEJŚCIÓWKI NA MARC RIZZO MASTERCLASS!
 
Razem z KnockOut Productions zapraszamy Was do udziału w konkursie. Do wygrania cztery wejściówki na warsztaty z gitarzystą Soulfly!
 
Żeby wziąć udział w konkursie musicie TUTAJ udzielić odpowiedzi na pytanie: dlaczego to ja powinienem pójść na warsztaty z Markiem Rizzo?
 
Dwa pojedyncze bilety trafią do osób, których odpowiedzi będą miały najwięcej reakcji. Dwóch kolejnych laureatów wybierze jury złożone z kadry Akademii Rocka. Odpowiedzi przyjmujemy do 26 marca, g. 15:00.
 
Marc Rizzo – wirtuoz gitary, łączący metal, flamenco i jazz. Gitarzysta zespołów Soulfly oraz Cavalera Conspiracy. Oprócz działalności zespołowej nagrywa także solowe albumy z muzyką gitarową. 
 
Terminy warsztatów:
18.04 – Kraków
19.04 – Warszawa
 
Bilety:
 
REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest firma Akademia Rocka Maciej Michniewicz.
2. Nagrodą w konkursie są cztery bilety na warsztaty z gitarzystą Markiem Rizzo – dwa na wydarzenie organizowane w 18.04.2024 w Krakowie oraz w Warszawie 19.04.2024. 
3. Konkurs zostanie przeprowadzony na Fanpage’u Akademii Rocka w serwisie Facebook.
4. Konkurs startuje 18.03.2024 o 16:00.
5. Termin zakończenia konkursu to 26.03.2024, godzina 15:00.
6. W ramach konkursu zostanie wyłonionych czterech laureatów – dwóch do nagród publiczności, dwóch do nagród przyznawanych przez jury.
7. Każdy z czterech laureatów otrzyma jedno, jednoosobowe wejście na warsztaty. Wartość każdej nagrody to 119zł.
8. Laureatami nagród publiczności zostaną dwie osoby, których odpowiedzi na pytanie konkursowe będą miały najwięcej reakcji w momencie zakończenia konkursu. Liczą się tylko reakcje zamieszczone pod oryginalnym postem na Fanpage’u Akademii Rocka.
9. Osoba, której odpowiedź będzie mieć najwięcej reakcji, wybierze czy chce otrzymać bilet na wydarzenie w Krakowie czy w Warszawie. Osoba, której odpowiedź będzie miała drugą liczbę reakcji, otrzyma bilet na wydarzenie w innym mieście niż osoba z punktu 7.
10. Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z konkursu odpowiedzi, której reakcje będą wzbudzać podejrzenia co do autentyczności – w szczególności będą to masowe głosy z innych krajów/kontynentów oraz reakcje pojawiające się masowo w bardzo krótkim czasie. 
11. Jury konkursu: Maciej Michniewicz, Izabela Kowalska, Mariola Urbanowicz, Jakub Lechowski.
12. Każdy z jurorów wybierze trzy odpowiedzi, które jego zdaniem są najciekawsze. Decyduje wyłącznie subiektywne zdanie każdego z jurorów.
13. Każdy z jurorów uszereguje swoje trzy typy, przyznając 1, 2 oraz 3 punkty, gdzie 3 punkty otrzyma odpowiedź najlepsza zdaniem jurora, a 1 punkt odpowiedź najsłabsza spośród trzech wybranych.
14. Autor odpowiedzi, która otrzyma najwięcej punktów wśród wszystkich jurorów, zostanie laureatem konkursu.
15. Autor odpowiedzi, która otrzyma drugą pod względem liczebności ilość punktów, zostanie drugim laureatem konkursu.
16. Osoba, której odpowiedź będzie mieć najwięcej punktów, wybierze czy chce otrzymać bilet na wydarzenie w Krakowie czy w Warszawie. Osoba, której odpowiedź będzie miała drugą w kolejności liczbę punktów, otrzyma bilet na wydarzenie w innym mieście niż osoba z punktu 15.
17. W przypadku remisu głos rozstrzygający będzie mieć Maciej Michniewicz.
18. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Akademii Rocka.
19. Każdy uczestnik może udzielić tylko jednej odpowiedzi konkursowej. Jeżeli uczestnik udzieli więcej niż jednej, pod uwagę będzie brana tylko pierwsza z nich.