Bony do Akademii Rocka – prezent idealny

2023-03-09

Lekcje metalu zamiast skarpet? Muzyczny wyjazd zamiast swetra? Kubek Akademii Rocka zamiast zwykłego kubka? Za takie prezenty Twoi bliscy będą Ci wdzięczni do końca życia  Każde zajęcia w Akademii Rocka możecie kupić w formie bonu prezentowego i wręczyć komuś na Święta. W ten sposób ofiarujecie mu niezapomniane przeżycia zamiast kolejnego, niepotrzebnego przedmiotu. Nasze hity: ✩...

  • Lekcje metalu zamiast skarpet?
  • Muzyczny wyjazd zamiast swetra?
  • Kubek Akademii Rocka zamiast zwykłego kubka?

Za takie prezenty Twoi bliscy będą Ci wdzięczni do końca życia 

Każde zajęcia w Akademii Rocka możecie kupić w formie bonu prezentowego i wręczyć komuś na Święta. W ten sposób ofiarujecie mu niezapomniane przeżycia zamiast kolejnego, niepotrzebnego przedmiotu.

Nasze hity:
✩ BON NA LEKCJE – dowolna liczba lekcji, wokal lub instrument. Zaczyna się od lekcji, a kończy Koncertem Uczniów. Jedna lekcja = 100zł.

✩ BON NA WYJAZD DLA DOROSŁYCH – cztery dni poświęcone muzyce. Próby, koncert i zabawa. Koszt: 1150zł.

✩ BON NA WARSZTATY Z WOKALU ROCKOWEGO – co pół roku organizujemy warsztaty dla wokalistów połączone z nagraniami w studio. Koszt: 299zł (warsztaty)/ 550zł (warsztaty + nagrania)

✩ BON NA WARSZTATY Z WOKALU METALOWEGO – co pół roku organizujemy warsztaty dla wokalistów metalowych. Koszt: 360zł.

✩ GADŻETY – kubeczki, torby, pałeczki – idealny dodatek do każdego bonu. Wszystko zaprojektowane przez topowych designerów.

Kontakt:
mokotow@akademiarocka.pl
tel. 502 772 671
praga@akademiarocka.pl
tel. 602 772 671
Bony możecie zamówić w wersji fizycznej lub elektronicznej.