LEKCJE INDYWIDUALNE PRZEZ INTERNET!

2018-08-20

Od września będziecie mogli uczestniczyć w naszych zajęciach w swoich domach, biurach, na wakacjach i wszędzie tam, gdzie sięga Internet.

Od września otwieramy w Akademii Rocka nowy dział – Akademia Rocka Online. A to oznacza, że od września będziecie mogli uczestniczyć w naszych zajęciach w swoich domach, biurach, na wakacjach i wszędzie tam, gdzie sięga Internet.

TECHNOLOGIA
Lekcje Online są w pełni interaktywne. Uczeń dostaje obraz z trzech kamer, dzięki czemu widzi wszystkie niezbędne detale instrumentu i nauczyciela. Pełne omikrofonowanie naszej sali pozwoli Wam również usłyszeć każdy, grany przez nauczyciela, dźwięk.

Nauczyciel widzi Ciebie dzięki kamerze podłączonej do Twojego komputera czy telefonu. Jakość obrazu wysyłanego przez ucznia nie musi być tak dobra, jak tego wysyłanego przez nas. Mamy kilkadziesiąt tysięcy lekcji doświadczenia, więc wiemy na co zwrócić szczególną uwagę podczas nauki

W trakcie zajęć korzystamy z przesyłu plików, programów DAW, podkładów, nut, tabulatur i wielu innych nowoczesnych pomocy naukowych.

Każdą lekcję możesz nagrać i potem do niej wrócić.

ZJAZDY
Co trzy miesiące będziemy organizować w naszej warszawskiej siedzibie zjazdy dla uczniów działu Online. Będą to dwa pełne dni zajęć muzycznych, dzięki którym wykorzystasz w rzeczywistości wiedzę zdobytą na lekcjach internetowych. W skład takiego weekendu wchodzić będą m.in. warsztaty, próby z innymi muzykami, nagrania w studiu czy jam session.
Zjazdy nie są obowiązkowe. Jeżeli nie będziesz mieć czasu, by nas odwiedzić, możesz się ograniczyć do samych lekcji.

MATERIAŁY DODATKOWE
Każdy uczeń działu Online co kilka miesięcy otrzyma od nas paczkę filmów. To będą zagadnienia, które nie wymagają interakcji z uczniem, więc zostały przez nas przygotowane w formie wykładów. Tą metodą będziecie mogli rozszerzać swoją wiedzę pomiędzy lekcjami.

CZEGO UCZYMY
– gitara
– wokal
– bas
– perkusja
– pianino
– saksofon

KOSZT
80zł/60min

INFORMACJE I TERMINY
online@akademiarocka.pl