Wokal Metalowy

Kurs wokalu metalowego w Akademii Rocka składa się z dwóch rodzajów zajęć:

1. lekcje z emisji głosu i ćwiczenia oddechowe z nauczycielem śpiewu – taką lekcję uczeń odbywa raz na dwa tygodnie z nauczycielem, który uczy w Akademii Rocka na co dzień. Te zajęcia są indywidualne, ustawiają aparat i rozwijają wytrzymałość. Dzięki nim uczeń jest w stanie śpiewać dłużej i pewniej oraz, co jest nie bez znaczenia, czysto. Materiał przerabiany na tych lekcjach został skonsultowany z Maggy Luyten i jest przygotowany tak, by był jak najbardziej pomocny podczas Warsztatów z Wokalu Metalowego.

2. Warsztaty z Wokalu Metalowego – co dwa miesiące do Akademii Rocka przyjeżdża Maggy Luyten i prowadzi warsztaty poświęcone technikom metalowym. Mając solidne podstawy emisyjne wyniesione z lekcji „zwykłego” wokalu, uczniowie mogą całe warsztaty poświęcić takim technikom jak growl, fry, scream, czy grunt.
Zajęcia prowadzi Maggy Luyten – belgijska wokalistka (m.in. Nightmare i Ayreon) i nauczycielka z ponad 20-to letnim doświadczeniem.
Zajęcia prowadzimy w małych (max. 6-cio osobowych) grupach, dobranych pod kątem poziomu. Zapewniamy również pomoc tłumacza.
Warsztaty odbywają się co dwa miesiące, więc uczniowie, którzy biorą w nich regularnie udział, za każdym razem przerabiają nowy materiał.

Łącząc te dwa rodzaje lekcji, szybko staniesz się profesjonalnym wokalistą metalowym.

Najbliższe terminy Warsztatów z Wokalu Metalowego:

27-28.03.2019
10-11.06.2019
18-19.09.2019
20-21.11.2019