Lekcje Online

LEKCJE INDYWIDUALNE PRZEZ INTERNET

Akademia Rocka Online to dział, który prowadzi zajęcia przez Internet. Teraz możecie uczestniczyć w naszych lekcjach w swoich domach, biurach, na wakacjach i wszędzie tam, gdzie sięga Internet.

TECHNOLOGIA

Lekcje Online są w pełni interaktywne. Uczeń dostaje obraz z trzech kamer, dzięki czemu widzi wszystkie niezbędne detale instrumentu i nauczyciela. Pełne omikrofonowanie naszej sali pozwoli Wam również usłyszeć każdy, grany przez nauczyciela, dźwięk.
Nauczyciel widzi Ciebie dzięki kamerze podłączonej do Twojego komputera czy telefonu. Jakość obrazu wysyłanego przez ucznia nie musi być tak dobra, jak tego wysyłanego przez nas. Mamy kilkadziesiąt tysięcy lekcji doświadczenia, więc wiemy na co zwrócić szczególną uwagę podczas nauki :)
W trakcie zajęć korzystamy z przesyłu plików, programów DAW, podkładów, nut, tabulatur i wielu innych nowoczesnych pomocy naukowych.
Każdą lekcję możesz nagrać i potem do niej wrócić.

MATERIAŁY DODATKOWE

Każdy uczeń działu Online co kilka miesięcy otrzyma od nas paczkę filmów. To będą zagadnienia, które nie wymagają interakcji z uczniem, więc zostały przez nas przygotowane w formie wykładów. Tą metodą będziecie mogli rozszerzać swoją wiedzę pomiędzy lekcjami.

CZEGO UCZYMY

- gitara
- wokal
- bas
- perkusja
- pianino
- saksofon

INFORMACJE I TERMINY

praga@akademiarocka.pl 
tel. 602 711 013
mokotow@akademiarocka.pl
tel. 502 772 671