Referencje

W ramach Play stworzyliśmy Sekcję Muzyczną o nazwie “Playsband”. Po prostu okazało się, że w naszej firmie jest dużo ludzi lubiących muzykować i mających ochotę na granie dla innych.

Zaprosiliśmy do współpracy Akademię Rocka, gdyż ma profesjonalne podejście do firm i bogate doświadczenia edukacyjne. Potrafi zintegrować ludzi wokół muzyki, niezależnie od ich umiejętności instrumentalnych lub wokalnych.

“Playsband” stał się dla nas super przygodą, dającą dobrą energię i oddech po pracy oraz ułatwiającą wzajemne poznawanie się pracowników.

Łukasz Przedpełski
P4 sp. z o.o. Warszawa
Kierownik Działu Usług i Procesów IT
Szef Sekcji Muzycznej w Play

Polecam Akademię Rocka. Super profesjonalna kadra i obsługa dopasowana do indywidualnych potrzeb i (nie)umiejętności klienta. Świetny, lekko alternatywny klimat, który sprawia, że nauka tu jest czystą przyjemnością.

Marianna Lutomska
Kierownik Działu Cywilizacja w Polskiej Agencji Prasowej (PAP)

Atmosfera: Rock’n’Roll w najlepszym wydaniu.
Prowadzący warsztaty: pełny profesjonalizm i zaangażowanie.
Wrażenia uczestników: niezapomniane.
Tak opisałbym warsztaty muzyczne prowadzone przez Akademię Rocka gdybym był poproszony o ich najkrótszą recenzję.

Dzięki świetnemu przygotowaniu przez Akademię Rocka aranży wybranych utworów i dostosowaniu ich do naszych umiejętności, z każdego z uczestników udało się wydobyć talent, w bezstresowy sposób skonfigurować zespół i po kilku próbach zagrać wspólnie mini koncert.

Była to dla nas zarówno świetna przygoda jak i oryginalna forma integracji, a za sprawą warsztatów niektórzy z nas odkryli w sobie nowe pasje.

Gorąco polecam!

Paweł Borowiecki
Managing Director
IMI Precision Engineering