organizacja imprez firmowych

Urodziny Firmy, osiągnięcie zakładanego udziału w rynku czy wdrożenie nowego produktu lub usługi to bardzo dobre powody, aby cała Firma świętowała, a pracownicy i menadżerowie czuli się zmotywowani do osiągania kolejnych sukcesów. Przygotujemy dedykowany firmowemu świętu scenariusz imprezy. Zadbamy o właściwe miejsce i oprawę z udziałem wykonawców o wysokiej rozpoznawalności i  prestiżu, a także o to, aby wszyscy świetnie się bawili i czuli bezpiecznie. Prześlij opis swoich potrzeb na adres dlafirm@akademiarocka.pl lub zadzwoń na numer 502 772 671, a niezwłocznie prześlemy naszą ofertę.

organizacja koncertów i recitali

Firmowe spotkania, szkolenia czy konferencje wymagają zmiany nastroju i zapewnienia uczestnikom chwili oddechu. Zorganizujemy krótki koncert lub recital jednego z artystów współpracujących z Akademią Rocka, który sprawi, że całe wydarzenie pozostanie na długo w pamięci jego uczestników. Nasi artyści prezentują szeroki wachlarz możliwych stylów i gatunków muzycznych, a my gwarantujemy, że występ będzie zawsze na wysokim poziomie profesjonalnym. Prześlij opis swoich potrzeb na adres dlafirm@akademiarocka.pl lub zadzwoń na numer 502 772 671, a niezwłocznie prześlemy naszą ofertę.

produkcja audio – video

W życiu Firmy podobnie jak w życiu człowieka warto dokumentować istotne wydarzenia, aby móc dzielić się nimi z pracownikami lub na forum publicznym. Nowoczesna technika pozwala na szybkie tworzenie i dystrybucję komunikatywnych klipów, reportaży czy materiałów szkoleniowych. Współpracujemy z wysokiej klasy artystami sztuki audiowizualnej oraz dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym. Zarejestrujemy materiał audio lub audio-video, poddamy go twórczej obróbce i dostarczymy produkt spełniający zadania postawione przez Firmę. Prześlij opis swoich potrzeb na adres dlafirm@akademiarocka.pl lub zadzwoń na numer 502 772 671, a niezwłocznie prześlemy naszą ofertę.